sobota, 7 maja 2016

Przedtreningówki - opinia

Moja opinia na temat przed treningówek które stosowałem. Opisuje tylko działanie, walory smakowe nie mają dla mnie znaczenia. Dodam że wykonuje intensywne treningi siłowe max 50min, dlatego głównie oczekuje od suplementu pobudzenia i zwiększonej koncentracji.
Trec - SAW 
Stosowałem pojedynczą porcje 5g, podwójną 10g, oraz pojedynczą + 3g czystej beta alaniny - jedyne co czułem to delikatne mrowienie ale to pewnie po beta alaninie. Sam SAW nie podziałał na mnie w ogóle, a pod koniec treningu czułem znużenie i brało mnie na ziewanie.
Iron Horse - HIGH KICK
Stosowałem porcje 10g (Zalecana dawka 15g). Czułem lekkie pobudzenie, trochę zwiększona koncentracja, ale w porównaniu z innymi odzywkami przed treningowymi nie było szału.
Scitec nutrition - Hot blood 2.0
Suplement który stosowałem najdłużej. Porcje po 10 i 15g (zalecana dawka 20g). Mimo mniejszej porcji była pompa, pobudzenie, zwiększona potliwość. W każdej serii dodatkowe kilka kilo obciążenia. Przed treningówka do której na pewno kiedyś wrócę.
ActivLab - Firestarter 
Połączenie spalacza i przedtreningówki. Lekkie pobudzenie, zwiększona potliwość, interwały i cardio szybko mijały ale zdarzało się również że w połowie treningu brało mnie senność i znużenie
Fitness Authority - Napalm Shot
Przed treningówka którą mogę polecić z czystym sumieniem. Dodam tylko że stosowałem podwójną dawkę czyli 60ml. Mega pobudzenie, mega koncentracja, lekka pompa, aż żal było kończyć trening. Myślę że również do niej kiedyś wrócę.
Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP 
Przed pierwszym użyciem miałem lekkie obawy czy mi pikawa nie wystrzeli, jednak wszystko było w porządku. Pobudzenie na wysokim poziomie, pompa ok, lekko zwiększona potliwość. Zdarzało się że pod koniec treningu brało mnie na wymioty ale ciężko mi stwierdzić czy wynikało to ze złego działania suplementu czy przez to że trenowałem dużo intensywniej nie odczuwając zmęczenia.
Ponadto stosowałem jeszcze m.in. Loadera, AAKG, ale nie odczuwałem żadnego działania. 

        

1 komentarz: