niedziela, 6 stycznia 2013

BRING IT!


Ci którzy tutaj wcześniej zaglądali wiedzą że strona miała głównie charakter informacyjny, sporadycznie ukazywały się na niej nowe rzeczy. Razem z Eweliną, którą świetnie znacie z filmików na YouTube postanowiliśmy nadać ten stronie trochę życia. Naszym celem jest ciągłe poszerzanie szerokiego już kręgu ludzi którzy ćwiczą P90X oraz inne programy Beachbody w naszej pięknej ojczyźnie. 

Szukamy ludzi którzy prowadzą swoje dzienniki treningowe, blogi, piszą na nich różne artykuły związane z szeroko pojętą tematyką aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Jesteśmy tu dla was i chcemy was promować. Chcemy żeby wasze historie stały się motywacją dla innych ludzi którzy również walczą o lepszą sylwetkę, mocniejszą psychikę, o lepsze życie. Wasze zmagania z samym sobą, pokonywanie własnych słabości. Nie ma nic piękniejszego w tej dziedzinie. Jeżeli ktoś miałby ochotę pochwalić się swoimi osiągnięciami, swoją pasją i wiedzą chętnie umieścimy na naszej stronie Twoja historię. Jeżeli prowadzisz swoją stronę to oczywiście znajdą się w niej odnośniki do niej, co będzie również świetną promocją Twojej strony/bloga. Nasz serwis odwiedza około 2-3 tysiące osób dziennie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy, który znajdziecie po prawej stronie. BRING IT!
2 komentarze:

  1. Świetny blog!duzó wiadomosci w jednym miejscu :)Możecie zamieszczać też info o innych programach BB jak np. Turbo Fire, Brazil Butt Lift??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście z czasem na stronie pojawi się więcej informacji:) Pozdrawiam:)

      Usuń